“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Çıta Fiyatları

Çıta fiyatları konusunda sizlere bir bilgi verebilmem için önce sizin hangi modeli mi hangi kalınlıkta çıta seçeneğini tercih ettiğinizi bilmek gerekiyor. Bir çok farklı ve kalınlıkta farklı ölçülerde çıta modeli vardır. Bunlardan seçin hangisini seçeceğinizi bilmediğim için burada bir fiyat bilgisi vermek yanlış olur. Belki de çıta fiyatı derken burada uygulama adına da bir fiyat istiyor olabilirsiniz. Çıta uygulaması fiyatı da yine yapılacak METRAJ göre değişir.

Bazen bir müşterimiz var küçük bir çerçeve istiyor. Burada çıta fiyatı olarak metre Üzerinden bir fiyat söylememiz mümkün olamaz.
Burada yapılacak küçük bir çalışma gidip gelmek ve bir gülü kaybetmek gibi bize maliyeti olur. Buda maddi manada bizi kurtarmayacak bir rakama te kabul eder. Bu sebeple küçük işlerde biz toplamda bir fiyat söylüyoruz.

Duvar Çıtası

Burada söylediğimiz fiyat oraya bizim gidiş gelişimizi malzeme masrafımızı ve günlük olarak ücretimizi karşılamak zorundadır. Yapılacak çıta uygulaması ne kadar küçük olursa olsun bu masraflarını mutlaka işveren karşılamak zorundadır. Aksi taktirde hiçbir çıta ustası çalışma yapmaz. Bizim size fiyat konusunda bilgi verebilmemiz için mutlaka birtakım bilgilere sahip olmamız gerekiyor. Çıta fiyatı olarak sizin araştırdığınız malzemenin kendisi midir?

Çıta uygulama fiyatları

Veya uygulama üzerine işçilik ücreti midir bilmiyorum. Bu konuyla alakalı bizlere farklı farklı SORULAR geliyor. Benim size burada işiniz hakkında sorduğunu soruları cevaplarsanız size tahmini olarak bir fiyat verebilirim. Gerek malzeme konusunda gerekse yapılacak çalışma konusunda çıta fiyatı verebilmem için mutlaka sizin model olarak neyi seçtiğinizi bilmem aynı zamanda uygulama yapacağımız yerde ölçü almam gerekiyor.

Aksi taktirde size söyleyeceğime rakamlar ya da fiyat teklifi sizi yanıltabilir ve yanlışa sürükleyebilir. Böyle bir duruma sebep olmamak için sizi yanlış ve kirli bir bilgi ile kafanızı karıştırmamak için doğru ve sizden alacağım bilgilere ihtiyacım vardır.

Çıta fiyatları

Malzeme seçeneği olarak piyasada ucuz ve pahalı olmak kaydıyla farklı ürünlerde bulunuyor. Ben yaptığım işe referans olup her daim arkasında durduğumdan kullandığım malzemeler kesinlikle en iyisi ve en kaliteli sidir. Kötü ve ucuz malzeme kullanmıyorum. Bu sebeple piyasadaki diğer ustalara göre fiyatının biraz fazla olması normaldir. Yalnız piyasadaki kullanılan malzeme ile benim malzeme mi yan yana getirdiğinizde aradaki farkı göreceksiniz inanın verdiğiniz paraya değdiğini göreceksiniz.

Çıta ustası olarak yıllardır bu sektörün içerisinde hizmet veriyor ve uygulama yapıyorum.
Sizden aldığım her kuruşun hakkını sizlere bir ustalık bir zanaat olarak fazlasıyla veriyorum. Her ne kadar kendimden bahsetsem kendimi ölsem de boş. Sizin ne yapacağımız İlk çalışmada nasıl zanaatkar ve sanatkar usta olduğumuzu göreceksiniz. Koridor çıtası nasıl olmalıdır sorusuna cevap yazdık. Tıklayıp okuyabilirsiniz.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta.

Çıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması, Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması

çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita, çıta yapan usta, çıta yapan firma

çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Çıta Uygulaması Nasıl Yapılır