“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Çıtalı Duvar

Çıtalı duvar normal düz bir boyalı duvarlara göre çok daha göz alıcı ve şık bir görüntüye sahiptir. Bizler çıta uygulaması yaptığımızda böyle mekanlarda boya çalışmasını da bitirdiğimizde çok şık bir görüntü ortaya çıkıyor. İlk zamanlarda teferruatlı ve zahmetli olan çıta uygulama işi sonradan bittiğinde müşterimiz çok beğeniyor. Çıtalı duvar dilerseniz düz bir boyaya veya dilerseniz duvar kağıdı ile farklı bir görüntüye kavuşturula bilir.

Bir çok müşterimiz çıta uygulaması bittiğinde dekoratif boya da yaparak bu alanda işlerini daha farklı ve İhtişamlı bir görüntüye kavuşturuyor.
Bizler müşterilerimizin zevklerine çok karışmayız. Genelde mimar ile çalıştığımız için bu tür uygulamalarda müşteri ve mimar zevki doğrultusunda tercih ve seçeneklerini yapmıştır. Biz aldığımız projeye göre uygulamayı gerçekleştirir çalışmamızı tamamlarız.

Genelde boya çalışması öncesinde çıta uygulaması yapılır. Çıta uygulama kesinlikle evleri veya işyerlerine çok farklı bir görüntü farklı bir kişilik kazandırıyor. Hiçbir uygulama çıta uygulaması gibi görüntü ve görsel bir şölen vermez. Bizim boyacı ustaları ile birlikte çalışarak bu tarz işleri hayata geçirmemiz hakikaten ciddi bir mesai ve zaman alıyor.

Çıta Uygulama

Bu işler öyle bir anda olabilecek ve yapılacak çalışmalar değildir. Bazen bir gün ölçüm ve çizim ile uğraştığımızda oluyor. Bazı müşterilerimiz kendi hayalindeki tasarımı bize anlatırken çok ciddi manada zaman harcamamıza sebep oluyor. Hayalindeki tasarımı kabaca duvara çizdiğimizde bir çok farklı duvarda bulunan detaydan dolayı çizimde tekrar yenilemeye gitmemize sebep oluyor.

Bunlardan başlıca bize problem çıkartan prizler vardır. Sonra duvarda kiriş kolon gibi detaylar da bizim için tekrar ölçülerde bir daha çalışmaya sevk edebiliyor. Çıtalı duvar çalışma olarak bittiğinde müşterimizin beğenisini ve takdirini kazanıyor.

Çıtalı Duvar

Bizim bir çok müşterimizin evinde çıta çalışması yaparken sonrasında başka misafirleri veya komşuları bu işi görerek bizimle çalışmak adına sözleşıyor. Bizim yaptığımız sağlam ve güzel işler referansımız olarak hayata geçiyor. En iyi reklam memnun olmuş bir müşteri düşüncesiyle her işimize hassas ve titizlikle özen gösteriyoruz. Çıta uygulaması yapan usta olarak bizler internet üzerinde reklam çalışmasına başladık. Yıllardır bu alanda direkt şahıslarla çalışıyorduk. Gördük ki internet üzerinden bizlere bu alanda bir çok geri dönüş var. Bizim de bu alanda bu duruma kayıtsız kalmamız mümkün değildir.

Çıta uygulama ustası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulama, çıta uygulama modelleri gibi bir çok farklı kelimeler ile müşterilerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Yukarıda da bahsettiğim gibi çıtalı duvar normal boyalı duvarlara göre duvar kağıdı olan yüzeylere göre çok daha farklı ve ihtişamlı bir çalışmadır. Sizler doğru ve düzgün malzemeler ile doğru ustalar ile çalıştığınızda hiç pişman olmayacağınız bir eserin ortaya çıktığını göreceksiniz. Duvar çıtası salon olarak yazımızı okuyabilirsiniz.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta

pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita, çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Çıta Uygulaması Nasıl Yapılır