“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Duvar Çıtası Salon

1607 görüntülenme

Duvar çıtası salon, böyle bir uygulama için salonda mutlaka öncesinde bir keşif ve ölçü almak şarttır. Ya da sizin önceden planladığımız bir proje çizim varsa Buda kolaylıkla uygulanabilir.

Duvar çıtası salon, böyle bir uygulama için salonda mutlaka öncesinde bir keşif ve ölçü almak şarttır. Ya da sizin önceden planladığımız bir proje çizim varsa Buda kolaylıkla uygulanabilir. Salon için çıta uygulaması yapılırken bir çok seçenek göz önünde bulundurulur. Televizyonun durumu yemek masanın konumu gibi bir çok detay çıta uygulamasında etki ediyor. Ben çıta uygulaması yaparken bir çok çalıştığım mimar ile bu tür detayları planlayarak hareket ediyoruz. Duvar çıtası salon İçin farklı kalınlıklarda ve desenlerde sizin zevkinize göre modeller bulunmaktadır.

Duvar Çıtası Salon

Bunun için mutlaka numune olan ürünleri canlı haliyle görmenizi tavsiye ederim. Hiçbir şekilde ürünü bir katalog üzerinden almanızı önermiyorum. Bazı müşterilerim katalog üzerindeki gördüğü çıtaların evlerine geldiğinde farklı olduğunu söylüyor. Ben buna benzer bir durumu duyduğum için yaşamamak adına hep ürünleri müşterime ya kamera kaydıyla tanıtıp gösteriyorum veya kendileriyle konuşup bir randevu ayarlayıp yüz yüze ürünün canlı halde onlara sunuyorum. Genelde bizim müşterilerimiz hep çalışan kişiler olduğundan dolayı bizler müşterilerimiz bile zaman yarış içerisine giriyoruz. Hal böyle olunca ürünü bir şekilde karşımızdaki müşteriye sunmalı ve göstermeliyiz.

Duvar Çıtası Salon

Böyle bir durumda teknolojiden istifade ederek çeşitli iletişim araçları ile müşterimize malzeme hakkında bilgi veriyoruz. İşin finalinde bu duvar çıtası salon için hangi modeli seçti ise biz kötüyü ona uyguluyoruz. Ben müşterilerim ile çalışırken mutlaka onay ve teyit alarak hareket ediyorum. Sözde bir işe kalkıştığımızda hep finalde Bir takım sıkıntıları yaşadığını gördüm. Bu sebeple müşterilerime ile çalışırken her daim konuşmalarımızı kayıt altına almak adına yazışıyorum.

Salon İçin Duvar Çıtası

Her seçtikleri ürünü bir kez daha son kez WhatsApp aracılığıyla onlara gönderip onlardan teyit alıyorum. Özellikle salon gibi göz önünde bulunan mekanlarda bu tarz uygulamaları yaparken daha titiz ve daha hassas davranıyorum.Evimize gelen bir çok misafirimiz veya yakınımız her daim bu alanda hazırlanır ve misafir edilir. Dolayısıyla bu mekanı herkes görüyor. Bu mekandaki yapılacak çalışmayı eleştirecek veya övecek kişi sayısı da ona göre çoğalıyor.

Salon İçin Duvar Çıtası

Müşterimiz uygulama sonrasında ben bunu dememiştim ya da ben bu modeli seçmemiştim dememesi için ben mutlaka yukarıda da bahsettiğim gibi müşterimden yazılı teyit ve onay alıyorum. Duvar çıtası salon için kesinlikle insanların ortak zevki doğrultusunda seçilmelidir. Çok uç noktalarda Ve sıra dışı çıkan modelleri seçmek belki de alacağınız kötü eleştiriler sonrasında sizin mutsuz olmanıza sebep olabilir. Poliüretan köpük çıta sayfamıza buradan gidebilirsiniz.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta. Çıta Nedir

Duvar Çıta Uygulama

Çıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması, Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması

çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita, çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,

çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Duvar Çıtası Salon

Duvar Çıtası Salon

Duvar çıtası salon, böyle bir uygulama için salonda mutlaka &...

1608 görüntülenme