“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Halkalı Çıta Uygulama Ustası

1873 görüntülenme

Halkalı çıta uygulama ustası ile çalışma yaparak burada kaliteli ve şık sitelerde dekorasyon çalışması yapıyoruz. Halkalı bölgesi içerisinde büyük firmaların yapmış olduğu

Halkalı çıta uygulama ustası ile çalışma yaparak burada kaliteli ve şık sitelerde dekorasyon çalışması yapıyoruz. Halkalı bölgesi içerisinde büyük firmaların yapmış olduğu hakikaten muazzam siteleri barındırıyor. Özellikle bizim sayısız çalışmaya imza attığımız İstanbul sarayları da burada yer almaktadır. Burada yapmış olduğumuz çalışmalarda genellikle avangart ve saray tarzında çalışmalar ortaya çıkardık. Çıta süslemesi yaparak burada bir çok müşterimize hizmet verdik. Halkalı Çıta Uygulama UstasıBizimle çalışan müşterilerimiz bizi eşine dostuna ahbabını arkadaşına tavsiye ederek bizlere referans oluyor. Bizlere referans olan müşterilerimiz daha farklı ve daha fazla kişiye ulaşmamızı sağlıyor. İşim gereği şunu fark ettim ki bize İnternet vasıtasıyla ilk defa buluştuğumuz müşterimiz ile referansımız sayesinde gittiğimiz müşterimizin arasında fark oluyor. Bu fark nedir diye soracak olursanız bizlere karşı güvenleri ve bize bakış açıları kesinlikle farklı oluyor.

Halkalı Çıta Uygulama Ustası

Referansımız sayesinde gittiğimiz işveren bizi hakikaten sanki önceden çalıştığı ve tanıdığım bir kişi gibi ağırlıyor. Anlattığımız şeyleri daha can kulağıyla ve daha güvenle dinliyor. İşini anlatıp mutlaka bizim çıta uygulaması noktada fikirlerimize tanışıyor. Halkalı Çıta Uygulaması Dekoru Çıta modelleri seçerken mutlaka piyasada en çok kullanılan En çok tercih edilen ve en güzeli sizce hangisidir diye bize soruyorlar. Ben bu iletişimi referanslarımıza bağlıyorum. Zaten bizi karşıladıklarında senden o kadar çok övgüyle bahsetti ki usta mecbur seninle çalışacağız diye tebessüm ederek beni karşılıyorlar. Bu durum beni bir Çifte ustası olarak çok mutlu ediyor. Memnun kalmış bir müşteri yapılacak en muazzam reklam çalışmasından daha iyidir. Referanslı mahcup etmemek için çalışma yapacağım müşterime gittiğimde daha hassas daha dikkatli ve daha temkinli oluyorum. Halkalı çıta çalışması yaparak buradaki gerek daire gerekse müstakil evlerde sıra dışı çalışmalara imza attık. Halkalı çıta uygulama ustası Sizin de hayal ettiğiniz kafanızda tasarladığınız projeleriniz var ise bizlerle bunu paylaşabilirsiniz. Bizler bunları uygulama yapmak istediğiniz mekanlara gelip keşif yaptığımızda ölçülerine bakarak uygun mudur değil midir sizinle paylaşıyoruz. Bazen müşterimizin yaptırmak istediği çalışma duvarına uymuyor olabilir. Duvarda bulunan bir çok detay belki de projede ölçülerde değişikliğe gitmemize sebep olabiliyor.

Halkalı Duvar Çıta Uygulaması

Çıta uygulaması yaparken benim bir çok yere ölçüleri değiştirmeme sebep olan etkenler kiriş kolon ve duvarda bulunan pirsizlerdir. Bazen müşterim elektrik ustası ile çalışmamak için çıta uygulamasının ölçülerinde değişikliğe gidiyor. Bazı müşterilerim o çıta uygulamasını aynen uygulama mı yapmamı duvardaki pirsizlerde değişiklik yapmayı kabul ediyor. Haliyle bir elektrikçi ustası ya kendisi buluyor ya da ben getiriyorum. Yapacağım çalışmaya göre duvarda oluşturduğum çizimleri bitirip elektrikçi Çıtama denk gelmeyen bölgeleri pistleri taşınmasını söylüyorum. Çıta çalışması kesinlikle hesaplanarak önceden prova edilerek yapılması gereken bir uygulamadır. Öyle basite almak herkesin yapabileceğini düşünmek sizi hayal kırıklığına sürükler.

Bir seferinde çıta uygulaması yapılmış bir mekanda boya çalışması yapmaya gittik. Gördüğüm uygulamaya şaşırdım. Ne birleşim yerleri düzgün yapılmış ne köşek dünya kesimleri düzgün yapılmış ne yapıştırma işi sağlam olmuştu. Çıta Uygulaması Halkalı Halkalı çıta dekor uygulaması Müşterime bunu kime yaptırdığını sorduğunda sorma ustacım bir hayal kırıklığı bir pişmanlıktır bu çalışma diye üzüntüsünü dile getirdi. Bizden önce boya çalışmasını yapan usta müşterimizin bu isteğini gerçekleştirebileceğini söylemiş. Sonrasında yapılan iki gördüğümde peki bunu nasıl kabul ettiniz diye sordum. Bu çalışmayı yapan usta ablacığım bu iş bu kadar olur inan bundan daha iyisini yapabilecek İstanbul’da bir usta yoktur diyerek havasını atmış. Hatta ustanın söylediğine göre İstanbul’da çıta uygulamasını ilk yapan kişilerdenmiş.

Çıta Dekoru Halkalı

Bizim insanımız övünmeye geldiğinde mangalda kül bırakmıyor iş çalışmaya geldiğinde bu kadar olur diyor. Ben bunu çok iyi anladım. Müşterimize bizim yapmış olduğumuz çalışmaları resimleri ile gösterince bir daha pişmanlığını dile getirdi. Keşke Erhan Usta seni önceden tanımış olsaydım. Ve bir de verdiği parayı söyleyince daha da şaşırdım. Şu anda bile bizim yapmadığımız rakamlara bir para almış. İnanamıyorum bizler o paraları teklif etsek bizleri kolay kolay kimse iş vermez.

Yalnız bazı müşterilerimiz öyle rakamlara hak etmeyen kişilere iş veriyor ki sinirleniyorum şaşırıyorum. Bizler bir dünya emek veriyoruz piyasadaki en iyi malzemeleri en iyi yapıştırıcıları kullanıyoruz yine de bu rakamlara iş alamıyoruz. Bunu acemi şansı mı dersiniz yoksa iş bilmeyen şansımı dersiniz artık bu takdirde size bırakıyorum. 

Eka Yapı Dekorasyon
Erhan Usta Çekmeköy Çıta Uygulama Ustası

Çıta Dekoru HalkalıÇıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması

Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması, çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita

çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Ataşehir Çıta Uygulaması

Ataşehir Çıta Uygulaması

Ataşehir çıta uygulaması için biz bu bölgede size hizmet verm...

1642 görüntülenme

Maltepe Çıta Uygulama Ustası

Maltepe Çıta Uygulama Ustası

Maltepe çıta uygulama ustası olarak sizin de bu bölgede çalış...

3906 görüntülenme

Bahçeşehir Duvar Çıtası

Bahçeşehir Duvar Çıtası

Bahçeşehir duvar çıtası, Bahçeşehir çıta uygulaması...

1348 görüntülenme

Bahçelievler Çıta Uygulaması

Bahçelievler Çıta Uygulaması

Bahçelievler çıta uygulaması, bahçelievler duvar çıt...

2234 görüntülenme