“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Koridor Çıta Uygulaması

2409 görüntülenme

Koridor çıta uygulaması yaparak evinizi farklı bir görüntüye yeni bir kişiliğe kavuştura bilirsiniz. Bizlere bir çok müşterimiz koridor ile daha düzgün ve daha göz alıcı şık bir çalışma nasıl yapalım diye soruyor.

Koridor çıta uygulaması yaparak evinizi farklı bir görüntüye yeni bir kişiliğe kavuştura bilirsiniz. Bizlere bir çok müşterimiz koridor ile daha düzgün ve daha göz alıcı şık bir çalışma nasıl yapalım diye soruyor. Bizler bu noktada tecrübemiz ile onlara uygulama yaptığımız işlerden örnekler göstererek yapacağı çalışmalar hakkında bilgi veriyoruz. Koridor için yapılacak çıta uygulamasında mutlaka evin durumuna konumuna ve kullanılacak aksesuarlara göre seçim yapmak önemlidir. Birinde müşterimin Ataşehir’deki evinde koridorda çıta uygulaması yapacaktık. Koridor Çıta UygulamasıBurada müşterim Aplik ve tablo kullanacağını söyledi. Ben kendisinden burada mevcut ölçüleri istediğimde daha hiçbir planlama Ve ölçüm yapmadığını söyledi. Kendisi bana fikirlerini söyledi ve istişare ederek beraberce karar verdik. İşin finalinde çıta uygulamasını yaptığımızda müşterimizi memnun eden bir çalışma ortaya çıktı. Koridor çıta uygulaması yaparken mutlaka bir çıta ustasının önceden mekanı görmesinde fayda vardır.

Koridor Çıta Uygulaması

Eğer profesyonel anlamda bir mimar tarafından tasarlanıp çizim yapılmamışsa öncesinde burada keşif yapıp neler yapılabilir diye mutlaka bir akıl alışverişi yapmak gerekir. Ben bu sektörde yıllardır uygulama yapan bir ustayım. Defalarca farklı farklı kişilikler de unvanları da kişiler ile çalıştım. Gerek çok zengin kişilerin evine gerekse orta gelirli ailelerin evinde bu tarz uygulamaları gerçekleştirdim. Burada sabit bir model uygulanacak şu tarz diye bir kısıtlama yoktur. Bu tamamen sizin zevkinize isteğinize ve hayır gücünüze bağlıdır. Koridor İçin Çıta ModelleriBizler yıllardır bu işi yaptığınız için mekanı gördüğünüzde müşterimize kendimizce tavsiyelerde bulunuyoruz. Bazı müşterilerimiz İse önceden çeşitli platformlarda dünyada şaşarım olarak profesyonel anlamda bir mimar ile çalıştığından bizim hesaplamamıza ya da bir şeyleri planlamamıza gerek kalmıyor. Vardığımızda alacağınız rakamlara göre bir çizim yapıp sonrasında çıta uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Koridor çıta uygulaması yaparken en çok insan trafiğine maruz kalan evin bu bölgesinde kesinlikle sağlam pek dayanıklı bir ürün seçmek şarttır. Çıta uygulama ustası olarak benim size tavsiyem kesinlikle sağlam ürünlerden yana tercih kullanmanızdır. Unutmayın alacağınız ürün uygulama yapacağınız seviye kesinlikle insanların yaşam alanı olan yerlere yakın bir çalışmadır.

Koridor İçin Çıta Modelleri

Özellikle küçük çocukların yaşadığı evlerde bu tarz ürünlerde en sağlam seçenek tercih edilmelidir. Piyasada ucuz olarak satılan çok yumuşak kökten malzemeler vardır. Örnek verecek olursak bizim kullandığımız çıta malzemesi sert tahta gibi bir malzeme olup mutlaka elektrikli bir testere yardımı ile kesiliyor. Oysa piyasada ucuz köpük şeklinde satılan çıta malzemeleri ise bir maket bıçağı yardımıyla kolaylıkla kesilebiliyor. Aynı oranda kolayca kesilen bu ürün bir o kadar da kolay yara alıyor ve çok çabuk deforme oluyor. Böylelikle sanki kısa zaman içerisinde üzerinden yıllar geçmiş gibi bir durum ortaya çıkıyor. 

Duvar Çıta UygulamaSonrasında müşteri bunu söktürüp attırıyor. Ben salon çıta uygulaması yaptım bir yerde aynı durumu yaşadım. Müşteri burada yaptırdığı uygulamayı kısa zaman sonra söktürmek zorunda kaldığını söyledi oraya vardığında kullanılan ürünü gördüğümde kiminle çalıştığını sordum. Gelen kişiler içerisinden en ucuz fiyat veren kişiyi tercih ettiğini söyledi. Böylelikle nasıl bir hata yaptığını ve pişman olduğunu kendisi dile getirip ifade etti. Ben bu yaşanan durumu bir çok kişiye anlatarak çıta uygulaması yapılırken sağlam düzgün ve sağlam malzeme tercih yapmaları gerektiğini tavsiye ediyorum.

Çıta Uygulaması

Koridor çıta uygulaması yaptırırken sizler buradaki insan trafigine en çok maruz kalan bu bölgede sağlam ürün tercih etmelisiniz. Bizimle çalışırsanız zaten biz en sağlam malzemeleri kullandığımız için size bu konuda yapacağımız çalışma için garanti veririz. Gelin Hayal ettiğiniz evinizi o kişilere kavuşturalım. Bizlere iletişim bilgilerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlk çalışmamız için sizden bir davet bekliyoruz.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta Halkalı Çıta Uygulama Ustası

çıta çalışmasıÇıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması, Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması, çıta uygulama modelleri

pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita, çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor

Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Koridora Göre Çıta Uygulaması

Koridora Göre Çıta Uygulaması

Koridora göre çıta uygulaması yapmak için öncelikle bizi...

2015 görüntülenme

Koridor Çıta Uygulaması

Koridor Çıta Uygulaması

Koridor çıta uygulaması yaparak evinizi farklı bir görüntü...

2410 görüntülenme

Çıta Yapan Usta

Çıta Yapan Usta

Çıta yapan usta olarak internet üzerinde bir çok işverenin ar...

1202 görüntülenme

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Koridor çıtası nasıl olmalıdır? Böyle bize bir soru geldi. Sizin bur...

5437 görüntülenme