“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

5164 görüntülenme

Koridor çıtası nasıl olmalıdır? Böyle bize bir soru geldi. Sizin burada yapacağınız seçenek alacağınız malzeme sizin zevkiniz doğrultusundadır. Bazı müşterilerimiz var çıta uygulaması yaptığımızda kalın büyük ürünleri tercih ediyor.

Koridor çıtası nasıl olmalıdır? Böyle bize bir soru geldi. Sizin burada yapacağınız seçenek alacağınız malzeme sizin zevkiniz doğrultusundadır. Bazı müşterilerimiz var çıta uygulaması yaptığımızda kalın büyük ürünleri tercih ediyor. Bazı müşterilerimiz ise daha ince çitaları tercih ediyor. Bu kişiden kişiye göre değişir. Özellikle koridor gibi yerlerde mutlaka öncesinde bu mekana bakmak ona göre çıta seçeneğini belirlemek daha doğrudur. Eğer ince uzun bir koridorumuz var ise burada seçilecek kalın ve geniş modeller mutlaka kaba ve çirkin duracaktır.

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Çıta ustası olarak benim size tavsiyem bu tür mekanlarda daha ince ve zarif olan seçenekleri yapmanızdır. Koridoru göre çıta uygulaması yukarda da bahsettiğim gibi eğer kalın ve büyük olursa burada çok kendini ifade etmeyen mana taşımayan bir çalışma ortaya çıkabilir. Bazı koridorlar vardır ince uzun çıta uygulaması yapmak doğrudur. Bazı koridorlar vardır küçük kare şeklinde çıta uygulamaları yapmak doğrudur. Kimi zaman koridoru ikiye bölüp Bordum şeklinde bir kuşak atarak üst kısımda da çitalar yapılabilir alt kısımda da çitalar yapılabilir. Bazı koridorlar sadece üst kısımda çıta yapılabilir bordürün alt kısmı boya olabilir. Yine aynı şekilde Burdur ile böldüğümüz koridorda Alt kısımda çıta uygulaması yapılırken üst kısımda ya duvar kağıdı yap boya veya dekoratif boya gibi farklı Seçenekler de tercih edilebilir.

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Her ne kadar burada sizin zevkiniz önemli olsa da bazen teknik manada tercihleriniz uygun olmayabilir. Benim size tavsiyem burada çalışacağınızı ustanın tavsiyelerini dinlemenizdir. Çıta uygulaması yapan bir usta olarak ben yıllardır bu sektörde çalışıyorum. Bir çok mekanda gerek iş yeri gerek ev gerekse düğün salonu gibi bir çok farklı yerde bu çalışmayı uyguladım. Hemen hemen her modeli her deseni ve her şey için iyi gördüm. Sizin de yaşam alanınızda yapacağınız bu tarz çalışmalarda mutlaka işinin ehli olan biri ile akıl alışverişi yapmalısınız.

Koridora Göre Çıtası Çalışması

Unutmayın her ne kadar sizler bu konuda tecrübeli ve bilgili olduğunuzu düşünseniz de uygulama yapan bir çıta ustası kadar bu işin ehli olamazsınız. Bazen ben çalışma yapacağım mekana gittiğimde seçilen modelleri gördüğümde uygulama yapacağım çizimi gördüğünde nasıl bir görüntü ortaya çıkacağını daha hiçbir çıtayı duvara yapıştırmadan kestirebiliyorum. Çünkü defalarca bu işi yaptığım için bu konuda tecrübeli bilgili ve deneyimliyim.

Koridor Çıtası Dekoru

Sizin böyle olmanız tabii ki de mümkün değildir. Bu sebeple koridoru göre çıta uygulaması nasıl olmalıdır sorusunun cevabı Bence mekanı gördükten sonra karar verilmelidir. Buradan bir model söylemek kesinlikle yanlıştır ve sizleri pişmanlığa sürükleyebilir. Salon çıta seçenekleri yazımıza linkten tıklayarak bakabilirsiniz.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta çıta uygulama

Koridora Göre Çıtası Çalışması

Çıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması

Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması, çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita

çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Koridor Çıta Uygulaması

Koridor Çıta Uygulaması

Koridor çıta uygulaması yaparak evinizi farklı bir görüntü...

2277 görüntülenme

Çıta Yapan Usta

Çıta Yapan Usta

Çıta yapan usta olarak internet üzerinde bir çok işverenin ar...

1118 görüntülenme

Çıta Nedir

Çıta Nedir

Çıta nedir? Çıta Yaşadığımız mekanlarda gerek iş yeri gerekse evle...

2157 görüntülenme

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Koridor çıtası nasıl olmalıdır? Böyle bize bir soru geldi. Sizin bur...

5165 görüntülenme