“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Koridora Göre Çıta Uygulaması

2015 görüntülenme

Koridora göre çıta uygulaması yapmak için öncelikle bizim bu mekanda bir keşif yapmamız gerekiyor. Eğer sizin burada önceden yapmış olduğunuz bir tasarım bir çizim yok ise burada bizden alacağınız fikirler için mutlaka mekanda bir keşif ve önceden görmemiz gerekmektedir.

Koridora göre çıta uygulaması yapmak için öncelikle bizim bu mekanda bir keşif yapmamız gerekiyor. Eğer sizin burada önceden yapmış olduğunuz bir tasarım bir çizim yok ise burada bizden alacağınız fikirler için mutlaka mekanda bir keşif ve önceden görmemiz gerekmektedir. Sizin koridorumuzun durumu nedir görmek lazım. İnce uzun koridorlarda çıta uygulaması muazzam bir görüntü oluşmasına sebep oluyor. Özellikle ortadan Bordür geçerek alt kısımlarda oluşturacağımız küçük kari kutucuklar koridorun daha şık ve daha göz alıcı olmasına sebep oluyor.

Koridora Göre Çıta Uygulaması

Kimi müşterilerimiz koridorda İki renk tercih ederken çıta uygulamasında Bordür şeklinde kullandığımız duvarı ikiye böldüğümüzde malzemenin alt kısmı farklı üst kısmı farklı oluyor. Böylelikle işin finalinde iki ayrı rengi ortadan bölen bu kuşak şeklindeki uygulama bu koridordan farklı bir görüntüye sebep oluyor. Bazı müşterilerimiz ise Burdurun alt kısmına duvar kağıdın üst kısmına boya yaptırıyor. Çıta uygulaması yaparken kesinlikle sizin zevkinize ve isteklerinize göre çalışmak önemlidir. Koridora göre çıta uygulaması bana göre ikiye bölünmüş bordur ile daha şık duruyor.

Koridora Göre Çıta Uygulaması

Defalarca yapmış olduğum bu uygulamada ben bunu gördüm ve en çok hoşuma bu uygulama gidiyor. Tabii ki bu böyle olmak zorunda değil. Sizler uygulama yaptırırken neyi beğeniyorsanız hangi uygulama hoşunuza gidiyorsa o yönde tercih hakkınızı kullanabilirsiniz. Bizler çıta uygulama ustası olarak sizin isteklerinize göre çalışıyoruz. Bizim zevkimizin ya da bizim tercihlerimizin hiçbir önemi yoktur. Önemli olan sizin kendinizi mutlu hissetmenizi ve yapılacak çalışmada finalde mutlu olmanızdır. Unutmayın bu yapacağımız çalışma için bizlere bir bedel ödüyorsunuz. Ödediğiniz bu bedelin sizi mutlu etmesi bizim açımızdan da çok önemlidir.

Koridor Çıta Uygulama

Yaptığımız çalışma sizi ne kadar memnun ederse sizler bizim için referans olur ve bir nevi reklam çalışması olursunuz. Ve ben iş hayatım boyunca şunu anladım ki en iyi reklam çalışması memnun olmuş bir müşteri demektir. Sizden ve çalışmanızdan memnun olmuş bir müşteri kadar faydalı bir reklam kampanyası veya çalışması ben görmedim. Bunun için müşterilerimizi memnun etmek adına elimden geldiğince gayretli özverili ve samimi bir şekilde çalışıyorum. Çok şükür şu ana kadar hiçbir müşterim ile aramda en ufak bir problem çıkmadı. Ben zaten çalışma yaparken malzeme parası ve peşinat gibi hiçbir duruma girmiyorum.

Koridor İçin Çıta Uygulama

Ben işimde ustayım. İşime güveniyorum.
İşçilerime de güveniyorum. Yapıyorum çalışmayı bitiriyorum ve işin finalinde müşterimden hak ettiğim ödememi talep ediyorum. Sağ olsun işini yaptığı müşterimde Beni hep daha fazla para vererek mutlu etmişlerdir. Çünkü yaptığım çalışmadan dolayı mutlu oluyorlar iş düzenimiz iş ahlakınızdan dolayı memnun oluyorlar. Sonrasında da bizi finalde memnun ediyorlar. Sizinle de kalıcı iş arkadaşlığı için ilk çalışmamızda güç birliği edelim diyorum. Salon çıta modelleri olarak böyle biz sayfamız var ziyaret etmenizi tavsiye ederim.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta.

Salon İçin Çıta Uygulama

Çıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması, Çıta Uygulaması Yapan Usta

Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması, çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta

çıta uygulama modelleri, çita, çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Koridor çıtası nasıl olmalıdır? Böyle bize bir soru geldi. Sizin bur...

5437 görüntülenme

Dekoratif Çıta Çalışması

Dekoratif Çıta Çalışması

Dekoratif çıta çalışması yaparak yaşam alanınızı farklı bir g&ouml...

2589 görüntülenme

Çıta Yapan Usta

Çıta Yapan Usta

Çıta yapan usta olarak internet üzerinde bir çok işverenin ar...

1202 görüntülenme

Koridora Göre Çıta Uygulaması

Koridora Göre Çıta Uygulaması

Koridora göre çıta uygulaması yapmak için öncelikle bizi...

2016 görüntülenme