“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Poliüretan Köpük Çıta

Poliüretan köpük çıta son zamanlarda piyasada hakikaten en çok aranan ve tercih edilen dekorasyon anlamında bir malzemedir. Bizler de çıta uygulaması yaparken bu malzemeyi çokça kullanıyoruz. Bir çok ev veya iş yerinde çıta uygulaması yaparak süslemeler gerçekleştiriyoruz. Poliüretan köpükten üretilen çitalar kesinlikle çok sert çok sağlam malzemelerdir. Piyasada stropiyer adı altında üretilen neredeyse bir süngerden biraz sert olan o malzemeden katbekat sağlam bir malzemedir.

Bir tahta kadar sert olan bu malzemeyi uygulama yaparken kesinlikle kesici bir makinaya ihtiyaç vardır. Bir testere yardımıyla da kesilecek bu malzeme de düzgün ve Günyeli bir kesim elde edemezsiniz. Bu sebeple profesyonel anlamda bir çıta ustasıyla çalışmalısınız veya bunu kesecek linki makinası satın almalısınız. Poliüretan köpük çıta olarak internet üzerinde arama yaparsanız bu işle alakalı çokta seçenek olmadığını göreceksiniz. Maliyet olarak pahalı olan bu malzemeyi satamayacağını düşünerek bir çok firma bu işe girmiyor

 İstanbul’da bu işi yapan sadece iki tane firma vardır. Biz nerede bunlardan ikisi ile de çalışıyoruz. Bazen birinde bazen bir diğerinden malzeme sıkıntısı çektiğimizde ikisi arasında tercih hakkımızı kullanıyoruz. Bizler profesyonel hizmet anlamında bu iş yaptığımız için bir çok mimar ve mühendis ile çalışıyoruz.

Poliüretan Çıta

Farklı modelleri farklı seçenekleri uygulama olarak yapıyoruz. Yaptığımız çıta uygulamasında İşimizin sağlam bir Ömürlü olması kesinlikle bizim için çok önemlidir. Çünkü yaptığımız her iş için garanti veriyoruz. Bizler bu işin mevsimlik ve bir sezonluk olarak yapmıyoruz. Sürekli ve devamlı olarak bu işten hayatımızı finanse ettiğimiz için ve geçim kaynağımız bu iş olduğundan dolayı sağlam ve uzun Ömürlü işlere imza atmak zorundayız. Çünkü uygulaması yaparken poliüretan köprük çitalar kullanıyoruz.

Sizlerde eğer böyle bir çalışma içerisine girerseniz kesinlikle stropiyer malzemesinden uzak durmanızı tavsiye ederim. Fiyat olarak üç katı dört katı olsa da bu malzeme sağlamlık ve kalite olarak kesinlikle piyasada alacağınız en iyi malzemedir.

Çalışma yapacağınız çıta ustaları ile mutlaka iki malzemeden de numune isteyerek getirmesini söyleyebilirsiniz. Yanınıza geldiğinde iki malzeme arasındaki farkı görünce fiyat anlamında poliüretan malzemenin hakikaten paraya diyeceğini anlarsınız. Eminim ki sizlerde bu malzemenin kalitesini ve sağlamlığını gördüğünüzde diğer köpükten olan çıtayı asla tercih etmeyeceksiniz. Zaten iki ürün arasındaki kalite farkını gördüğünüzde eminim diğerini çocuk oyuncağı bu diyerek kaldırıp atacaksınız.

Poliüretan Köpük Çıta

Ben yıllardır bu işi yapıyorum ve poliüretan köpük hakikaten benim hayran olduğum ve çok sevdiğim bir malzemedir. Çıta uygulaması yaparken ben bu malzemeden başka hiçbir ürün kullanmıyorum. Çıta fiyatları hakkında makale yazdık. Buradan ulaşabilirsiniz.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta

Çıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması, Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması

çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita, çıta yapan usta, çıta yapan firma

çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Çıta Uygulaması Nasıl Yapılır