“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Salon Çıta Seçenekleri

1542 görüntülenme

Salon çıta seçenekleri olarak bir çok farklı ürün elimizde mevcuttur. Buradan kalın çıta ince küpe olmak kaydıyla bir çok farklı seçenekten istifade edebilir bunları seçebilirsiniz.

Salon çıta seçenekleri olarak bir çok farklı ürün elimizde mevcuttur. Buradan kalın çıta ince küpe olmak kaydıyla bir çok farklı seçenekten istifade edebilir bunları seçebilirsiniz. Benim yapmış olduğum çalışmalarda götürdüğümde müşterilerimiz numunelerin canlısını gösteriyorum. Kat oluk bekaret üzerinden müşterilerime ürün göstermek yerine canlılarını alıp kendilerine göstermek daha doğru geliyor.

Salon Çıta SeçenekleriMüşteri hangi malzemenin evinde kullanılacağını hangi ürünün karşılığında bir bedel ödeyeceğini görmesini bilmesini istiyorum. Şu ana kadar yapmış olduğum çalışmalarda müşterilerim bu durumdan son derece memnun olduklarını defalarca kez dile getirdiler.
Salon Çıta seçenekleri olarak bir seferinde bir müşterimiz ile telefon üzerinden konuştuk.

Duvar Çıta Süslemesi

Kendisi benden önce bir kaç kişiyle bu konuda konuşarak bilgi almış. Benimle bu konuda konuşunca bir tek ben kendisinin bu modelleri görerek bakmasının doğru olduğunu söylemişim. Müşterim benim bu tutumu ve davranışımdan dolayı çok memnun olduğunu ve şu ana kadar konuştuğum kişilerden hiçbir kimsenin böyle bir teklifte bulunmadığını söyledi. Kendisiyle yapacağımız çalışma üzerinde konuşup anlaştıktan sonra işi gerçekleştirmek için el sıkışıp ayrıldık. Kendisi eşiyle görüşüp akşamı da bana tekrar dönüş yaptı.

Salon Çıta Seçenekleri

Erhan Usta eşim de kabul etti çalışmaya başlayabiliriz dedi. Ben de kendisine tamam dedikten sonra bir gün belirleyip evinde çalışmaya gittik. İlk iş günümüzde yanımıza gelerek bizim saatinde işe gelmemizden de ayrıca memnun olduklarını mutlu olduklarını söyledi. Ev sahibi olan bey hiçbir ustanın bu saatte işe gelmediğini ve benim bunların içinde ilk olduğumu söyledi. Akşamında eşine geleceğim saati söylediğimde evin beyi hiçbir usta o saatte işe başlamaz diyerek eşine gülmüş. Biz sabah saat 8:00’de sitenin önünde beklediğimizi söylediğimizde eşi evin beyine gördün mü benim bulduğum ustalar senin bulduğun ustalara benzemiyor diyerek takılmış.

Duvar Çıta Süslemesi

Bu konuda aldığımız öpüyor ve bize karşı duydukları güven bir kez daha tazelenmiş oldu. Elimizdeki mevcut numuneleri kendilerine göstererek salon için uygulama yapacağımız modeli belirledik. Sonrasında çalışmaya başladık ve işin finaline kadar kendilerinden hiçbir şekilde ödeme almadık. İşimizi bitirdiğimizde anlaştığımız ücretin üzerinde bir rakam bize takdim ettiler. Bize karşı duydukları güvenin bize karşı duydukları sevginin ifadesi olarak bu ücretin fazla olduğunu söylediler. Ben onların karşısında parayı saymamıştım ama fazla verdiklerini kendileri söylemişti. Yanımda çalışan ustalardan bir tanesi abi ne kadar şanslı adamsın bütün müşterileri insana fazla para veriyor diye düşüncelerini dile getirdi.

Çıta Uygulaması Yapan Usta

Kendisine dönerek eğer sözünde duran bir usta işini eksiksiz yapan Bir usta olursan karşındaki insanda duygusuz değil ya emeğimi ziyan etmez hakkımızı verir dedim beni tekim benim iş hayatım boyunca da hep böyle olmuştur. Çok şükür kimin için yaptıysan hep memnuniyet ve mutlulukla ayrıldım. Sizin de salon için yaptıracağınız Çita modeli kesinlikle görerek bakarak inceliğine kalınlığını elle dokunup görerek terk etmeniz seçmeniz bana göre en doğrusu dur. Koridora göre çıta uygulaması sayfamıza bakmalısınız.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Çıta Uygulaması Yapan Usta

Çıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması

Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması, çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita

çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Salon Çıta Seçenekleri

Salon Çıta Seçenekleri

Salon çıta seçenekleri olarak bir çok farklı ürün...

1543 görüntülenme