“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Salon Çıta Seçenekleri

Salon çıta seçenekleri olarak bir çok farklı ürün...

1442 görüntülenme

Salon Çıta Uygulaması

Detaylı açıklama için tıklayınız

Salon çıta uygulaması yaparak yaşam alanlarınızı ve mekânlarınızı şık ve birbirinden farklı görüntülere kavuştura bilirsiniz. Birçok eski veya yeni yapıda farklı dekorasyon seçenekleri içerisinde yer alan çıta uygulaması bizim de son zamanlarda çok sık yapmış olduğumuz bir çalışmadır. Özellikle gerek iş yerinde gerekse yaşam alanlarımızda en iddialı bölümlere yapılan çıta uygulama çalışması çokça tercih edilmektedir.

Salon çıta uygulaması olarak çalışma yaparken birçok detay ve birçok farklı seçenek vardır. Bizler profesyonel anlamda mimar ve mühendisler ile çalışırken burada bize verilen ölçülere göre hareket ediyoruz. Özellikle çalışmalar esnasında mimar önceden planladığı çalışmayı hayata geçirmek adına bizlere ölçüleri veriyor. Mimardan aldığımız ölçüler doğrultusunda çıta uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Salon Çıta Uygulaması

Önceden belirlenmiş bu ölçüler bizim işi daha hızlı yapmamıza ve daha çabuk bitirmemize sebep oluyor. Çıta uygulama işi öyle herkes tarafından basit görünse de kesinlikle işin içine girdiğinde basit olmadığını göreceksiniz. Salon için çıta uygulaması yapılacak ise mutlaka eşyalarla alakalı bilgi sahibi olmak gerekiyor. Bazı müşterilerimiz bizleri arayarak salon için nasıl bir çıta uygulaması yaparım diye fikir soruyor. Bununla alakalı sabit bir model ve bu yapılmalı diye kesin bir durum yoktur.

Burada tamamen sizin hayal gücünüzden ve evinizi nasıl hayal ettiğinize bağlıdır. Bu iş sınırsız ve her farklı uygulamaya açık bir çalışmadır. Sadece salon çıta uygulaması yaparken ölçülere sadık kalmak ve çıtaların arasındaki mesafeleri mutlaka planlayarak ayarlamak gerekir. Gelişigüzel şekilde yapılacak çıta uygulaması mutlaka sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Yaptığımız her çalışmada işin finalini hesap ederek hareket ediyoruz.

Salon Duvar Çıta Dekoru

Sizler bu işi bilmediğinizden dolayı daha işin ilk aşamasında sizler bize anlatırken biz neyi hayal ettiğinizi ve mekânda uyup uyumayacağını anlıyoruz. Yıllardır bu işi yapan 27 yıldır sektörün içerisinde hizmet veren tecrübeli bir çıta ustasıyım. Bir işverenin aradığı bütün kriterlere sahip olmanın verdiği güven var. Sizden alacağımız ücret karşılığında vereceğimiz hizmet sizleri memnun edecektir. Çalışmamız sonrasında göreceksiniz ki bize ödediğiniz her bedeli ödeyecek bir ustalık hizmeti almış olacaksınız.

Salon çıta uygulaması defalarca kez yaptığımız için bu konuda tecrübeli ve sizlerle bu konuda fikir alışverişi yapacak kadar deneyimliyiz. Sizler böyle bir durumda bizlerden usta olarak teknik manada bilgi ve tavsiye isterseniz seve seve sizinle bilgilerimizi paylaşırız. Biz ne kadar bilsek te bizim asıl gayemiz sizin arzu ettiğiniz hayalinizdeki tasarladığınız evi ortaya çıkarmaktır. Bizler sadece sizin hayalin canlandırdıklarınızı uygulayarak ortaya çıkarmaya çalışan zanaatkârlar ustalarız.

Salon İçin Çıta Uygulamaları

Biz sizin isteklerinizi yaparak bu alanda hayatımızı finanse ediyor ve geçim kaynağımız bu işten sağlıyoruz. Birçok farklı model ve birçok farklı seçeneği bünyesinde barındıran bu çalışma sizin de eminim zevkinize bir noktada temas edecektir. Gelin birlikte zevkinize göre göz alıcı şık yaşam alanları oluşturalım.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta

Çıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması, Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması

çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita, çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor

Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

Salon Çıta Seçenekleri

Salon Çıta Seçenekleri

Salon çıta seçenekleri olarak bir çok farklı ürün...

1442 görüntülenme